Pasirašyta investicinio projekto „Radvilų valda“ pirkimo pardavimo sutartis

Pranešimas paskelbtas 2016 m. gegužės 4 d.

VĮ Turto bankas pasirašė pirkimo pardavimo sutartį su „Radvilų valdos“ pirkėjais – nekilnojamojo turto vystytojų bendrove „Vastint Lithuania“.

Kaip teigė VĮ Turto banko generalinis direktorius Vaidotas Aleksius: „džiaugiamės, kad tokiai unikaliai teritorijai radome patikimą ir patyrusį investuotoją, kuris supranta išskirtinės vietos svarbą tiek sostinės gyventojams, tiek turistams, todėl ši, pačiame Vilniaus senamiesčio širdyje esanti teritorija, bus sutvarkyta ir prikelta naujam gyvenimui“.

„Vastint Lithuania“ vadovas Kęstutis Vedeckis: „šis projektas atspindi ilgalaikę mūsų įmonės investicijų strategiją Lietuvoje bei užtikrins stabilų mūsų veiklos augimą.  Jau keletą metų Europos rinkose savo portfelį plečiame gyvenamąja statyba, nors pagrindine veikla lieka viešbučių ir biurų vystymas, taigi „Radvilų valdų“ projektas visiškai atitiko mūsų lūkesčius.  Įgyvendindami teritorijos detalaus plano sprendinius, tikime sukursiantys išskirtinį mišrios paskirties kvartalą.“.

Investicinis projektas „Radvilų valda“ – tai buvusios Raudonojo Kryžiaus ligoninės teritorija Vilniaus senamiestyje, kurią sudaro 1,79 ha ploto žemės sklypai su juose stovinčiais 16,5 tūkst. kv. m ploto pastatais, išsidėsčiusi Žygimantų, Radvilų ir Tilto gatvėse. Atsižvelgdamas į teritorijos unikalumą, vietą ir sudėtingumą, siekiant sudominti potencialius investuotojus, VĮ Turto bankas inicijavo detaliojo plano rengimą. Vilniaus m. savivaldybės patvirtiname detaliajame plane numatyta galimybė išplėtoti apie 26 tūkst. kv. m gyvenamojo bei komercinio ploto. VĮ Turto bankui pastačius Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų akušerijos ir chirurgijos korpusą, Raudonojo Kryžiaus ligoninė persikėlė į naujas patalpas.

„Žinią apie „Radvilų valdą“ paskleidėme išties plačiai, todėl sulaukėme susidomėjimo ne tik iš Lietuvos ir įprastų Lietuvai užsienio rinkų: Skandinavijos, Europos, Šiaurės Amerikos, bet ir iš egzotiškesnių šalių: Jungtinių Arabų Emyratų, Kazachstano, Kinijos, Brazilijos ir kt., investuotojų. Verta paminėti, kad tai didžiausias teritorijų plėtrai sandoris šiemet Lietuvoje – džiaugiamės savo sėkmingu indėliu jame“, – teigia VĮ Turto banko pardavimo konsultanto UAB „Inreal“ Investicijų ir analizės departamento vadovas Arnoldas Antanavičius.


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4999

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions