Nutrauktas konkursas dėl Vyriausybės miestelio projekto parengimo paslaugų pirkimo

Pranešimas paskelbtas 2018 m. gegužės 31 d.

Siekiant užtikrinti, kad Vyriausybės miestelio investicinio projekto parengimo paslaugų pirkime dalyvautų kuo didesnis tiekėjų skaičius ir įvertinus gautas tiekėjų pastabas, VĮ Turto bankas nutraukė supaprastintą atvirą konkursą dėl šio projekto parengimo paslaugų pirkimo. Priimtas sprendimas iš naujo įvertinti ir pakoreguoti pirkimo sąlygas, nustatančias tiekėjų kvalifikacijai keliamus reikalavimus. Naujas projekto parengimo paslaugų pirkimas planuojamas paskelbti šią savaitę. 

Pirkimo nutraukimas ir naujo projekto paskelbimas neatims daugiau laiko, nei būtų tęsiamas esamas pirkimas koreguojant kvalifikaciją ir nukeliant tiekėjų pasiūlymų pateikimo terminus.

Primename, kad šiuo metu LR Vyriausybė ir 14 ministerijų yra įsikūrę skirtinguose pastatuose ir skirtinguose miestuose. Kelios ministerijos įsikūrę UNESCO saugomoje Vilniaus senamiesčio teritorijoje – pastatuose, kurie yra kultūros paveldo objektai, kitos ministerijos – senos sovietinės statybos statiniuose. Pastatų energetinio efektyvumo klasės svyruoja nuo C iki E, tad išlaikymo sąnaudos yra didelės.

Manoma, kad būtų tikslinga sumažinti eksploatavimo kaštus iki 70 proc. įrengiant modernų A++ energetinio naudingumo klasės pastatų kompleksą vienoje vietoje – Vyriausybės miestelį.

VĮ Turto bankas Vyriausybės miestelio investicinio projekto konkursą paskelbė gegužės 10 d. Šiuo etapu buvo perkamas projektas, kuriame būtų apskaičiuota, kokį modelį galėtų pasirinkti valstybė: statyti pati, nuomoti ar imtis partnerystės su verslu.

Numatoma, kad preliminariai viso projekto kaina be sklypo pirkimo sieks iki 35 mln Eurų. Preliminariai skaičiuojama, kad ministerijų patalpų plotas turi siekti iki 25 tūkst. kv. metrus.   


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4999

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions