Centralizuotas valstybės turto valdymasAukcionaiVisi aukcionai
Išskirtiniai projektai

Vilniaus kongresų centras

Istorinių Vilniaus koncertų ir sporto rūmų atgimimas – reikšmingas valstybės socialinis ir ekonominis projektas. Dar 2015 metais Lietuvos vyriausybė Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos ir pritaikymo kongresams, konferencijoms ir kultūriniams renginiams projektą (toliau – Vilniaus kongresų centro projektą) pripažino valstybei svarbiu projektu. Šį projektą įgyvendinti buvo pavesta centralizuotai valdomo valstybės turto valdytojui – valstybės […]

Plačiau


Svarbūs pranešimai


Turto banko vadovas palieka pareigas

Pareigas Valstybės įmonėje Turto banke savo iniciatyva palieka jos vadovas Vaidotas Aleksius. Šių metų lapkričio 24 diena bus paskutinė jo darbo diena Turto banke.

Plačiau

Pirmosios Energijos efektyvumo fondo paskolos – Turto banko projektams

Turto bankas ir Viešųjų investicijų plėtros agentūra pasirašė pirmąsias finansavimo sutartis, skirtas administracinių pastatų Alytuje, Tauragėje ir Marijampolėje modernizavimui.

Plačiau

Turto bankas pasiūlys išskirtinių objektų

Turto bankas jau šį rudenį rinkai pasiūlys išskirtinių valstybei priklausančių nekilnojamojo turto objektų Vilniuje, kurie yra vieni vertingiausių įmonės nekilnojamojo turto portfelyje.

Plačiau

Pirmą kartą suskaičiuotas ir įvertintas valstybės nekilnojamasis turtas

Turto bankas parengė pirmąją valstybės turto valdymo ataskaitą už 2016 metus.

Plačiau

Inovacijų prizas – už viešajam sektoriui skirtą BIM rekomendacijų vadovą

Europos šalių viešajam sektoriui skirtas rekomendacijų vadovas, kaip BIM principus taikyti viešuosiuose pirkimuose, apdovanotas už inovatyvumą. Jį kuriant dalyvavo ir Turto banko atstovai.

Plačiau

Valstybės nekilnojamasis turtas – į vienas rankas

Turto bankas, įgyvendindamas antrąjį administracinio nekilnojamojo turto centralizavimo etapą, iš 23 valstybės institucijų perėmė 32 tūkst. kv.m. bendrojo administracinio nekilnojamojo turto Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Varėnoje, Ignalinoje ir Anykščiuose.

Plačiau

Mėnesiu anksčiau stabdoma UAB „Geoterma“ šilumos energijos gamyba

Nuo šių metų kovo 1 dienos, mėnesiu anksčiau nei įprastai, stabdoma bendrovės „Geoterma“ šilumos energijos gamyba. Bendrovės valdomos geoterminės jėgainės eksploatacija bus nutraukta ją konservuojant.

Plačiau

Turto bankas užbaigė dar vieną turto atnaujinimo projektą

Turto bankas Lietuvos kariuomenei perduoda iš nebūties prikeltą istorinį Panemunės kareivinių ir Karo mokyklos komplekso pastatą.

Plačiau


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4999

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions