Dėl Turto banko darbo organizavimo karantino metu

Pranešimas paskelbtas 2020 m. kovo 16 d.

Valstybės nekilnojamąjį turtą valdančios ir jo priežiūrą užtikrinančios valstybės įmonė Turto bankas, vadovaujantis Vyriausybės nutarimu dėl karantino, karantino metu dirbs nuotoliniu būdu. Klientams ir interesantams paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu – telefonu ir elektroninėmis priemonėmis. Tos paslaugos, kurioms reikia gyvo kontakto, saugant darbuotojų sveikatą iki karantino pabaigos nebus teikiamos.

Interesantų aptarnavimas nuotoliniu būdu

Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą veiklą, Turto bankas organizuoja darbą nuotoliniu būdu.

Klientai, kuriems kyla bendrojo pobūdžio klausimų, kviečiami kreiptis telefono numeriais: +370 613 74 174; +370 679 88 016 ir elektroninio pašto adresu info@turtas.lt.

Iki kovo 30 d. imtinai Turto banko biurai visoje Lietuvoje neveiks ir gyvo kontakto paslaugų neteiks.

Nekilnojamojo turto pirkėjams ir nuomos konkursų dalyviams

Kovo 23, 30 ir balandžio 14, 27 dienomis suplanuoti elektroniniai aukcionai įvyks ir jų sąlygos nesikeičia. Sutartys su įvykusių nekilnojamojo turto aukcionų laimėtojais bus sudarytos pasibaigus karantinui ir apie tai jie bus informuoti atskiru pranešimu.

Parduodamų objektų gyvos apžiūros nebus organizuojamos, o susidomėję visą reikiamą informaciją gaus skelbimuose nurodytais telefonais ir elektroniniu paštu. Informacija apie aukcionus ir jų organizavimo tvarką bus atnaujinta pasikeitus aplinkybėms.

Paslaugų teikimas valdomųjų pastatų klientams

Karantino periodu, nekilnojamojo turto valdytojai dirbs nuotoliniu būdu ir į valdomus objektus atvyks tik išskirtiniais atvejais. Klientų prašome supratingumo ir kylančius poreikius išsakyti telefonu, trikdžių registre arba elektroninėmis priemonėmis.

Paslaugų teikėjai įpareigoti teikti paslaugas ir turto valdytojai užtikrins sutarčių vykdymą.

Kitų paslaugų teikimas

Karantino laikotarpio kitos paslaugos ir procedūros, kurios nereikalauja gyvo kontakto, bus teikiamos darbo metu: viešųjų pirkimų, teisinio atstovavimo ir kt. Tų paslaugų teikimas, kurios reikalauja Turto banko darbuotojų fizinio dalyvavimo, pavyzdžiui, bešeimininkio turto perėmimas, stabdomos iki karantino pabaigos.

Turto bankas iš anksto dėkoja visiems už supratingumą ir kantrybę šiuo nelengvu visiems laikotarpiu.


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. +370 697 99396

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. +370 697 99396

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions