Turto banko klientams skirtame renginių cikle – atsakymai iš pirmų lūpų

Renginys klientams Vilniuje
Pranešimas paskelbtas 2020 m. rugsėjo 30 d.

Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas rugsėjo-spalio mėnesiais atliepdamas į klientų poreikius, organizuoja renginių ciklą valdomo turto klientams, kurio metu pristatomi aktualūs klausimai, susiję su paslaugomis, aptarnavimu ir perėjimu nuo panaudos įmokų prie nuomos mokesčio.

Pasak Turto banko Turto valdymo departamento direktoriaus Mariaus Jakšto, naujų metų pradžia žymės ženklų pokytį valstybės turto valdyme – institucijos pereis nuo panaudos santykių prie nuomos, keisis ir patalpų atnaujinimo tvarka, todėl norima klientus tiesiogiai supažindinti su pasikeitimais ir tiesiogiai atsakyti į jiems iškylančius klausimus.

„2020 m. žymi ne tik valstybės turto centralizacijos pabaigą, tačiau įnešė pokyčių ir į santykius su klientais: reguliariai vykdome jų apklausas, įdiegėme Klientų aptarnavimo standartą, trikdžių valdymo sistemą ir kitus pakeitimus. Pokyčiai nemaži, tad norisi ne tik juos tiesiogiai pristatyti tiems, dėl kurių jie daromi, bet ir išgirsti klientų nuomonę bei reaguoti į ją“, – pristatydamas renginius sako M. Jakštas.

Renginiai vyko ir vyks rugsėjo 29 d. Vilniuje, spalio 1 d. Kaune,  spalio 6 d. Panevėžyje, spalio 13 d. Klaipėdoje. Jų metu Turto banko specialistai pristato tokias aktualias temas kaip perėjimas nuo panaudos prie nuomos, klientų apklausų rezultatai, klientų aptarnavimo standartas, trikdžių valdymo sistema, valymo standarto diegimas. Renginio dalyviams sudaromos galimybės tiek dalyvauti tiesiogiai, tiek stebėti pristatymus nuotoliniu būdu.  

Pirmajame renginyje Vilniuje tiesiogiai ir nuotoliniu būdu dalyvavo net apie 150 įvairių institucijų atstovų, kurie aktyviai įsitraukė į temas ir išsakė savo pastabas apie pokyčius.

„Iš dalyvių gausos ir reakcijų galima tik pasidžiaugti, kad pasiektas pagrindinis tikslas – įtraukti klientus į pokyčius ir sulaukti jų reakcijos. Atliepimai leido įvertinti pokyčių reikalingumų išryškinti problemines vietas ir imtis veiksmų ateityje“,  – sako Turto valdymo departamento direktorius M. Jakštas.

Renginių ciklas yra dalis Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo projekto „Valstybės nekilnojamojo turto centralizuoto valdymo tobulinimas“. Jo metu Turto banke diegiamas procesinis valdymas, atliekama pagrindinių valdomo turto rodiklių stebėsena,  standartizuojamos pirkimų sutartys, ruošiamas valdomo turto standartas, skaitmenizuojamas turto valdymo procesas.

Turto bankas  –  tai valstybės įmonė, kurioje akcininko teises įgyvendina Finansų ministerija. Šiuo metu Turto bankas patikėjimo teise valdo apie 1 mln. kv. m ploto valstybei priklausančio nekilnojamojo turto. Be nekilnojamojo turto valdymo, Turto bankas atlieka tokias valstybės pavestas funkcijas kaip nenaudojamojo turto realizacija, valstybei priklausančių įmonių privatizavimas ir skolų išieškojimas.


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. +370 697 99396

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. +370 697 99396

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions