ŠVENTINIS TURTO BANKO GENERALINIO DIREKTORIAUS SVEIKINIMAS

Pranešimas paskelbtas 2021 m. gruodžio 22 d.

Gerbiamieji,

Šie metai Turto bankui buvo kupini iššūkių ir naujovių, kurias lėmė tiek globalūs šalies įvykiai, tiek ir mūsų siekiai tobulėti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Šie metai mums ypatingi ir tuo, kad ženklina mūsų įmonės veiklos 25-metį. Ši sukaktis – puiki proga atsisukti atgal ir įvertinti nueitą kelią, įmonės misijos prasmingumą, mūsų veiklos transformaciją ir brandą. Visa tai tiesiogiai siejasi su mūsų akcininkų bei klientų lūkesčiais, su mūsų bendradarbiavimu ir partneryste su įvairių veiklos sričių atstovais.

Šįmet kartu su komanda įvykdėme ir tęsiame pradėtą pertvarką įmonės struktūroje bei jos procesuose. Džiaugiamės, kad per pastaruosius dvejus metus klientų pasitenkinimas mūsų paslaugomis nuosekliai auga, tačiau neketiname sustoti šiame kelyje.

Esu tikras, kad visi siekiai ir rezultatai neatsiranda savaime, juos kuria žmonės. Svarbios ne tik mūsų žinios ir įgūdžiai, bet pirmiausia vertybės ir gebėjimas kurti pozityvius santykius, sutelkti bendraminčius, dalintis gerąja patirtimi. Tai yra didžiausias turtas, kurį turime branginti.

Tad švenčių proga visiems linkiu patirti nuoširdžią artimų žmonių bendrystę, pagarbią partnerystę ir santykių darnumą, bendrų pasiekimų džiaugsmą prasmingoje veikloje. Linkiu visiems sveikatos, įkvėpimo ir svajonių.

Šviesių ir jaukių šv. Kalėdų, sėkmingų Naujųjų metų!

Mindaugas Sinkevičius, Turto banko generalinis direktorius 

 


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4988

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions