Vykdomi ir planuojami Valstybės nekilnojamo turto atnaujinimo projektai

Vykstanti nauja statyba ir rekonstrukcija

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcija pritaikant kongresų centrui

Sporto rumai VilniusAdresas: Rinktinės g. 1, Vilnius           

Vilniaus kongresų centro rekonstrukcija: sukuriant ne mažiau kaip 10 konferencijų salių, pakeičiant 15.000 į 18.900 m² plotą, siekiant B energetinio naudingumo klasės.

Objekto paskirtis: Visuomeninės (kultūros ir administracinės) paskirties pastatas

 

Administracinio pastato adresu T.Ševčenkos g.13, Vilniuje, rekonstrukcija


Vykdoma pastato, T. Ševčenkos g. 13, Vilniuje, rekonstrukcija

Administracinės paskirties pastato rekonstrukcija: 5/6 aukštų, 5189 m² plotas, siekiama A energetinio naudingumo klasės, parkavimo vietų išplėtimas.

Adresas: T.Ševčenkos g. 13, Vilnius

Objekto paskirtis: Administracinės paskirties pastatas

Investicijos: 10,4 mln. Eur

Trakų reabilitacijos centro rekonstrukcija


Planuojama rekonstrukcija

Trakų reabilitacijos centro rekonstrukcija: 3 aukštų, planuojamas plotas po rekonstrukcijos ~2000 kv. m., preliminarios investicijos ~ 2,3 mln. eurų, siekiama B energetinio naudingumo klasės, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas.

Adresas: Karaimų g. 73 A. Trakai

Objekto paskirtis: Gydymo paskirties pastatas

Investicijos: 2,3 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio P. Cvirkos g. 7, Rokiškyje, modernizacija ir paprastasis remontas

Rokiškio VMI

Administracinės paskirties pastato atnaujinimas (modernizavimas) ir paprastasis patalpų remontas, siekiant 1067 m² ploto patalpas pritaikyti 53 darbo vietoms, vietoje 39 dabar esančių. 

Adresas: P. Cvirkos g. 7, Rokiškis

Objekto paskirtis: Administracinės paskirties pastatas

Investicijos: 953 tūkst. Eur

Administracinės paskirties patalpų nuoma Utenoje

Administracinės paskirties patalpų nuoma

Adresas: J. Basanavičiaus g. 90, Utena ir Lauko g. 19A, Utena

Užimtumo tarnyba prie LR SADM  Utenoje  naudojasi adm. paskirties patalpomis dviem adresais – J. Basanavičiaus g. 90 ir Lauko g. 19A.  Savivaldybė yra informavusi apie planus vienašališkai nutraukti šiuo metu Užimtumo tarnybai panaudos teise perduotų 315,34 kv. m Lauko g. 19A, Utena, patalpų panaudos sutartį, kurioje įspėjimo apie nutraukimą terminas yra 3 mėn. Sutarties dėl Lauko g. 19A patalpų panaudos nutraukimo atveju,  J. Basanavičiaus g. 90 adresu esančių patalpų ploto nepakanka visiems Užimtumo tarnybos Utenoje dirbantiems darbuotojams sutalpinti,  J. Basanavičiaus g. 90 patalpos yra nusidėvėję, nereprezentatyvios, VĮ Turto bankas neturi galimybių Lauko g. 19A dirbančių Užimtumo tarnybos darbuotojų perkelti į kitas, VĮ Turto banko valdomas patalpas, todėl planuoja įgyvendinti atnaujinimo projektą „Administracinės paskirties patalpų nuoma Utenos m.”

Objekto paskirtis: Administracinės paskirties patalpos

Investicijos: 150 tūkst. Eur (5 metų laikotarpiu)

Administracinės paskirties pastato, esančio A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaune, modernizacija ir remontas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas

Administracinių patalpų, esančių A. Juozapavičiaus pr. 57, modernizacija ir remontas. Projekto įgyvendinimo metu bus atnaujintas ir apšiltintas fasadas, pakeistos inžinerinės sistemos, modernizuota vėdinimo sistema, suremontuotos vidaus patalpos ir atlikti kitai darbai.  Baigus projektą, darbo vietų skaičius išaugs nuo 128 iki 170 vietų. 

Objekto paskirtis: Administracinės paskirties patalpos

Investicijos: 2,03 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio J. Jablonskio g. 30, Anykščiuose, modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas

J. Jablonskio g. 30, Anykščiai

Adresas: J. Jablonskio g. 30, Kaunas

Administracinės paskirties pastato, esančio J. Jablonskio g. 30, Anykščiuose, modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus atnaujintos pastato komunikacijos, modernizuota vėdinimo sistema, apšiltintas ir atnaujintas fasadas, pakeistos durys ir langai ir atlikti kiti darbai. 

Investicijos: 851,77 tūkst. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Jovarų g. 3, Kaune modernizacija ir remontas

Kaunas Jovarų g. 3

Adresas: Jovarų g. 3, Kaunas

Administracinės paskirties pastato, esančio Jovarų g. 3, Kaune modernizacija ir remontas. Modernizacijos metu bus modernizuotos šildymo ir vėdinimo sistemos, apšiltintas ir atnaujintas fasadas, pakeistos durys ir langai, atlikti vidaus remonto ir kiti darbai. 

Investicijos: 1,47 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Studentų g. 45A, Vilniuje, paprastasis remontas 

Adresas: Studentų g. 45A, Vilnius

Turto bankas 2020 m. kovo 12 d. perėmė valdyti patikėjimo teise pastatą, esantį Studentų g. 45A, Vilnius. Pastato paskirtis – maitinimo, plotas 4125 kv. m, nors faktinis plotas yra 6905 kv. m. Tikslas – pastatą įteisinti ir įveiklinti. LR Sveikatos apsaugos ministerija yra išreiškusi poreikį: sukoncentruoti ir optimizuoti panašią veiklą ir funkcijas vykdančios sveikatos sistemos įstaigas. Tai padarius sumažėtų logistikos išlaidos, taip pat sumažėtų komunalinės išlaidos dėl racionalesnių erdvių išplanavimo ir administravimo išlaidų vienoje vietoje. Būtų atsisakyta komercinės nuomos, kuri sudaro 100 000 Eur per metus. Esamos institucijų patalpos yra nusidėvėję, nereprezentatyvios ir neefektyviai išnaudojamos. Perkėlus institucijas į patalpas būtų sukuriamos bendros erdvės (konferencijų salės, pasitarimų kambariai), įdiegiama rezervacijos sistema, siekiant išnaudoti maksimalų jų užimtumą ir efektyvumą. Pagerėtų darbo sąlygos darbuotojams (pastate įrengiami poilsiniai kambariai ir šiuolaikiškos, modernios bei taupančios energiją darbo vietos). Institucijų atlaisvintos patalpos, kurios patikėjimo teise valdomos Turto banko, didžiąja dalimi bus parduodamos ir turto vertė sudarys apie 2 mln. Eur.

Investicijos: 4,7 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Vilniaus g. 265, Šiauliuose, modernizacija ir paprastasis remontas

Adresas: Vilniaus g. 265, Šiauliai

Administracinės paskirties pastato, esančio Vilniaus g. 265, Šiauliuose, modernizacija ir paprastasis remontas. Modernizacijos metu bus atnaujintos šildymo ir vėdinimo sistemos, apšiltintas ir atnaujintas fasadas, pakeistos durys ir langai, atlikti vidaus remonto ir kiti darbai. 

Investicijos: 693,1 tūkst. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Atgimimo g. 24, Ignalinoje, modernizacija ir paprastasis remontas

Adresas: Atgimimo g. 24, Ignalina

Administracinės paskirties pastato, esančio Atgimimo g. 24, Ignalinoje modernizacija ir paprastasis remontas, kurio reikia dėl pastato nusidėvėjimo. Rekonstrukcijos metu bus modernizuotos šildymo ir vėdinimo sistemos, apšiltintas ir atnaujintas fasadas, pakeistos durys ir langai, atlikti kiti remonto darbai.  Po modernizacijos darbo vietų skaičius išaugs nuo 31 iki 43. 

Investicijos: 938,8 tūkst. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio V. Kudirkos g. 3, Radviliškyje, modernizacija ir remontas

Adresas: V. Kudirkos g. 3, Radviliškis 

Administracinės paskirties pastato, esančio V. Kudirkos g. 3, Radviliškyje, modernizacija ir remontas. Modernizacijos metu bus modernizuota šildymo ir vėdinimo sistemos, atnaujintas ir apšiltintas fasadas, bus pakeistos durys ir langai, atlikti kiti remonto darbai.  Po modernizacijos darbo vietų skaičius išaugs nuo 20 iki 38. 

Investicijos: 410,3 tūkst. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Naikupės g.27A, Klaipėdoje, modernizacija ir remontas

Adresas: Naikupės g.27A, Klaipėda

Administracinės paskirties pastato, esančio Naikupės g. 27A, Klaipėdoje, modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos. 

Investicijos: 1,63 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Vasario 16-osios g. 60, Panevėžyje modernizacija ir remontas

Adresas: Vasario 16-osios g. 60, Panevėžys

Administracinės paskirties pastato, esančio Vasario 16-osios g. 60, Panevėžyje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 185 iki 217. 

Investicijos: 3,78 mln. Eur

Administracinės paskirties pastatų, esančių Gedimino pr. 29 ir 31, Vilniuje modernizacija ir remontas

Adresas: Gedimino pr. 29 ir 31, Vilnius

Administracinės paskirties pastatų, esančių Gedimino pr. 29 ir 31, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 335 iki 406. 

Investicijos: 5,71 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Kalvarijų g. 147, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas

Adresas: Kalvarijų g. 147, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Kalvarijų g. 147, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 153 iki 223. 

Investicijos: 3,47 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio S. Nėries g. 4, Klaipėdoje, modernizacija ir remontas

Adresas: S. Nėries g. 4, Klaipėda

Administracinės paskirties pastato, esančio S. Nėries g. 4, Klaipėdoje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  

Investicijos: 1,062 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Lukiškių g. 2, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: Lukiškių g. 2, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Lukiškių g. 2, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 372 iki 458. 

Investicijos: 4,575 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Kęstučio g. 2, Šilutėje, modernizacija ir remontas

Adresas: Kęstučio g. 2, Šilutė

Administracinės paskirties pastato, esančio Kęstučio g. 2, Šiluteje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 19 iki 41. 

Investicijos: 0,798 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Gedimino pr. 38, Vilniuje modernizacija ir remontas

Adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Gedimino pr. 38, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 404 iki 495. 

Investicijos: 6,66 mln. Eur

Administracinės paskirties pastatų, esančių Vytauto g. 24 ir 24A, Klaipėdoje, modernizacija ir remontas

Adresas: Vytauto g. 24 ir 24A, Klaipėda

Administracinės paskirties pastatų, esančių Vytauto g. 24 ir 24A, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius padidės nuo 49 iki 66. 

Investicijos: 1,18 mln. Eur

 

Administracinės paskirties pastatų, esančių Ežero g. 17, Šiauliuose, modernizacija ir remontas

Adresas: Ežero g. 17, Šiauliai

Administracinės paskirties pastato, esančio Ežero g. 17, Šiauliuose modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  

Investicijos: 3,15 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje, modernizacija ir remontas

Adresas: Vytauto g. 28, Marijampolė

Administracinės paskirties pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbo vietų skaičius išaugs nuo 39 esamų iki 82. 

Investicijos: 1,55 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio A. Vivulskio g. 11, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: A. Vivulskio g. 11, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio A. Vivulskio g. 11, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  

Investicijos: 2,14 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Šv. Gertrūdos g. 4, Kaune, modernizacija ir remontas

Adresas: Šv. Gertrūdos g. 4, Kaunas

Administracinės paskirties pastato, esančio Šv. Gertrūdos g. 4, Kaune modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  

Investicijos: 1,68 mln. Eur

 

Administracinės paskirties pastato, esančio A. Jakšto g. 1, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: A. Jakšto g. 1, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio A. Jakšto g. 1, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius išaugs nuo 176 iki 212. 

Investicijos: 2,02 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Vytenio g. 7, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: Vytenio g. 7, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Vytenio g. 7, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius išaugs nuo 105 iki 120. 

Investicijos: 1,6 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Geležinio Vilko g. 3A, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: Geležinio Vilko g. 3A, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Vytenio g. 7, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius išaugs nuo 63 iki 105. 

Investicijos: 1,53 mln. Eur

Administracinės paskirties pastato, esančio Ozo g. 4A, Vilniuje, modernizacija ir remontas

Adresas: Ozo g. 4A, Vilnius

Administracinės paskirties pastato, esančio Ozo g. 4A, Vilniuje modernizacija ir vidaus patalpų atnaujinimas – remontas. Modernizacijos metu bus įgyvendintos energijos taupymo priemonės: apšiltintos pastato sienos ir stogas, pakeisti langai ir durys, modernizuotos komunikacijos, suremontuotos vidaus patalpos.  Bendras darbų vietų skaičius išaugs nuo 123 iki 140. 

Investicijos: 1,55 mln. Eur

 


Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4988

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions