Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

Valdyba

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Darius Indriūnas – valdybos pirmininkas
nepriklausomas narys

Viktorija Trimbel – valdybos narė
nepriklausoma narė

Vidmantas Šiugždinis – valdybos narys
nepriklausomas narys

Lina Frejutė – valdybos narė
LR finansų ministerijos atstovė

Algirdas Stumbrys – valdybos narys
VĮ Turto banko atstovas

Administracija

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Mindaugas Sinkevičius
generalinis direktorius
(8 5) 278 0909
mindaugas.sinkevicius@turtas.lt

Prevencijos ir rizikų valdymo skyrius

Darius Zasas
vadovas
8 618 00 563
darius.zasas@turtas.lt

Žmogiškųjų išteklių skyrius

Viktorija Karpuchina
vadovė

8 615 50 313
viktorija.karpuchina@turtas.lt
Jolita Griežė
žmogiškųjų išteklių vyriausioji vadybininkė

8 678 08 999
jolita.grieze@turtas.lt
Džilda Masiulionienė
žmogiškųjų išteklių vadybininkė

8 695 07 411
dzilda.masiulioniene@turtas.lt
Vykantė Makaravičienė
vadybininkė

8 614 46 825
vykante.makaraviciene@turtas.lt

Vidaus audito skyrius

Dana Cemnolonskienė
vadovė

8 672 54 686
dana.cemnolonskiene@turtas.lt
Jelena Izmailovič
vidaus auditorė

8 652 21 018
jelena.izmailovic@turtas.lt

Komunikacijos skyrius

Tomas Bagdonas
vadovas

8 680 21 199
tomas.bagdonas@turtas.lt
Jolita Skinulytė-Niakšu
konsultantė

8 655 45 115
jolita.skinulyte-niaksu@turtas.lt

Finansų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas

Apskaitos skyrius

Daiva Mikulėnė
vadovė
8 618 83 866
daiva.mikulene@turtas.lt
Jolita Eidukonienė
vadovo pavaduotoja
(8 5) 278 0941
8 612 59 631
jolita.eidukoniene@turtas.lt
Jolanta Kazakevičienė
vadovo pavaduotoja
(8 5) 278 09 16
8 616 72 369
Jolanta.Kazakeviciene@turtas.lt
Loreta Kvederavičienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0916
8 609 98 116
loreta.kvederaviciene@turtas.lt
Onutė Ščerbienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0983
8 615 65 235
onute.scerbiene@turtas.lt
Laima Katovičienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0949
8 616 90 984
laima.katoviciene@turtas.lt
Jovita Gerdavaitienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0937
8 614 92 235
jovita.gerdavaitiene@turtas.lt
Giedrė Smagurauskienė
buhalterė
(8 5) 278 0995
8 687 81 421
giedre.smagurauskiene@turtas.lt
Jūratė Češūnaitė
buhalterė
(8 5) 278 0950
8 698 57 394
jurate.cesunaite@turtas.lt
Elena Šukienė
buhalterė
(8 5) 278 0940
elena.sukiene@turtas.lt
Danuta Pateiko
buhalterė
(8 5) 278 0955
danuta.pateiko@turtas.lt
Gražina Šalnienė
buhalterė
(8 5) 278 0948
8 616 40 725
grazina.salniene@turtas.lt
Vilė Petrusevičienė
buhalterė
(8-5) 278 09 20
vile.petruseviciene@turtas.lt
Jūratė Tercus
apskaitininkė

jurate.tercus@turtas.lt
Vilma Kavaliukienė
apskaitininkė

8 686 76 651
vilma.kavaliukiene@turtas.lt
Audronė Mincienė
apskaitininkė
(8-5) 278 09 20
audrone.minciene@turtas.lt

Planavimo ir biudžeto skyrius

Erika Čebatorienė
vadovė
(8 5) 278 0966
8 695 19 817
erika.cebatoriene@turtas.lt
Jolanta Armanavičienė
ekonomistė
(8-5) 278 09 70
jolanta.armanaviciene@turtas.lt
Jelena Kritskaja
ekonomistė
(8 5) 278 0972
8 612 74 183
jelena.kritskaja@turtas.lt

Turto strategijos ir plėtros departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Inga Liutkevičiūtė
direktorė

8 675 39 825
inga.liutkeviciute@turtas.lt
Aleksandr Vybornyj
veiklos vystymo vadovas

8 614 09 733
aleksandr.vybornyj@turtas.lt

Strategijos ir analizės skyrius

Živilė Ričkienė
vadovė

8 619 52 966
zivile.rickiene@turtas.lt
Vilma Petrikienė
vyriausioji analitikė

8 680 93 639
vilma.petrikiene@turtas.lt
Martynas Dailidė
vyriausiasis analitikas

8 612 57 929
martynas.dailide@turtas.lt
Audronė Kanopkinienė
vyriausioji analitikė

audrone.kanopkiniene@turtas.lt

Plėtros skyrius

Irma Danilaitienė
vadovė

8 613 87 872
irma.danilaitiene@turtas.lt
Karolis Maželis
projektų vadovas

8 620 71 725
karolis.mazelis@turtas.lt
Rolandas Kairiūkštis
projektų vadovas, laikinai atliekantis projekto finansininko funkcijas

8 607 90 346
rolandas.kairiukstis@turtas.lt
Sigita Ponelienė
projektų vadovė

8 672 54 632
sigita.poneliene@turtas.lt
Albertas Sakalauskas
projektų vadovas

8 682 75 889
albertas.sakalauskas@turtas.lt
Lukas Galkauskas
projektų vadovas

8 650 48 860
lukas.galkauskas@turtas.lt
Rasita Launikonienė
projektų vadovė

8 614 61 344
Rasita.Launikoniene@turtas.lt
Dainius Motiejūnas
vyriausiasis statybų inžinierius

8 618 51 060
dainius.motiejunas@turtas.lt
Rokas Petrašiūnas
projektų vadovas

8 696 47 026
rokas.petrasiunas@turtas.lt

Turto valdymo departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Marius Jakštas
direktorius

8 618 55 468
marius.jakstas@turtas.lt
Linas Morkevičius
direktoriaus pavaduotojas

8 613 12 649
linas.morkevicius@turtas.lt

Sutarčių administravimo skyrius

Vilius Sekevičius
vadovas

8 620 73 850
vilius.sekevicius@turtas.lt
Gitana Driukienė
vyriausioji mokėjimų administratorė

8 682 06 698
gitana.driukiene@turtas.lt
Raminta Lukoševičienė
vyriausioji specialistė

8 695 42 069
raminta.lukoseviciene@turtas.lt
Justina Butenienė
vyriausioji specialistė

8 677 92 208
Justina.Buteniene@turtas.lt
Sandra Sedlevičiūtė
vyriausioji specialistė

8 612 34 626
sandra.sedleviciute@turtas.lt
Ramunė Cesiulytė
vyriausioji specialistė

8 612 16 078
ramune.cesiulyte@turtas.lt
Albinas Noreika
vyriausiasis specialistas

8 699 88 755
albinas.noreika@turtas.lt
Daniel Milner
vyriausiasis specialistas

8 650 63 086
daniel.milner@turtas.lt
Asta Vaičėnaitė
mokėjimų administratorė

8 675 63 203
asta.vaicenaite@turtas.lt
Irena Aleksandravičienė
mokėjimų administratorė

8 614 69 407
irena.aleksandraviciene@turtas.lt
Reda Valčiukienė
mokėjimų administratorė

8 672 00 894
reda.valciukiene@turtas.lt
Jovita Baniulytė
mokėjimų administratorė

8 696 83 213
jovita.baniulyte@turtas.lt
Natalja Kovger
mokėjimų administratorė

8 698 09 452
natalja.kovger@turtas.lt
Darina Bučelienė
mokėjimų administratorė

8 615 56 342
darina.buceliene@turtas.lt
Dina Patel
mokėjimų administratorė

8 612 81 286
dina.patel@turtas.lt
Rokas Trainavičius
mokėjimo administratorius

8 61649 066
rokas.trainavicius@turtas.lt
Žaklina Šidlauskaitė
mokėjimų administratorė

zaklina.sidlauskaite@turtas.lt
Ilma Kirchovienė
mokėjimų administratorė

ilma.kirchoviene@turtas.lt
Irena Sviackevič
mokėjimų administratorė

8 686 04 574
irena.sviackevic@turtas.lt

Turto valdymo ir klientų aptarnavimo skyrius

Jonas Stravinskas
vadovas

8 615 27 142
jonas.stravinskas@turtas.lt
Rodislavas Voišnis
vadovo pavaduotojas

8 695 08 944
rodislavas.voisnis@turtas.lt
Dainius Linda
projektų vadovas

8 619 84 604
dainius.linda@turtas.lt
Anželika Jarmoliuk
projektų vadovė

8 620 24 451
anzelika.jarmoliuk@turtas.lt
Daiva Baliukonienė
vyriausioji specialistė

8 619 88 554
daiva.baliukoniene@turtas.lt
Rūta Burokė
vyriausioji specialistė

8 620 58 809
ruta.buroke@turtas.lt
Deimantė Nicė
vyriausioji specialistė

deimante.nice@turtas.lt
Rūta Motiejūnaitė
vyriausioji sutarčių administratorė

8 698 50 603
ruta.motiejunaite@turtas.lt
Renata Dagienė
sutarčių administratorė

8 675 63 804
renata.dagiene@turtas.lt

VILNIAUS REGIONO GRUPĖ

Kęstutis Žilėnas
vadovas

8 673 42 564
kestutis.zilenas@turtas.lt
Gita Stonienė
vyriausioji specialistė

8 695 14 197
gita.stoniene@turtas.lt
Indrė Norvilytė
vyriausioji specialistė

8 698 52 327
indre.norvilyte@turtas.lt
Alvydas Megelinskas
techninės priežiūros vadovas

8 687 77 908
alvydas.megelinskas@turtas.lt
Kęstutis Petkūnas
techninės priežiūros vadovas

8 671 84 553
kestutis.petkunas@turtas.lt
Nauris Badaitis
techninės priežiūros vadovas

8 672 01 042
nauris.badaitis@turtas.lt
Laimutis Komisarovas
techninės priežiūros vadovas

8 687 20 240
laimutis.komisarovas@turtas.lt
Tomas Kašėta
techninės priežiūros vadovas

8 698 44 402
tomas.kaseta@turtas.lt
Arūnas Šaltenis
techninės priežiūros vadovas

8 672 01 185
arunas.saltenis@turtas.lt
Ričardas Sinkevičius
techninės priežiūros vadovas

8 615 57 833
ricardas.sinkevicius@turtas.lt
Arūnas Pakalniškis
techninės priežiūros vadovas

8 650 39 841
arunas.pakalniskis@turtas.lt
Vidas Čižas
techninės priežiūros vadovas (Utena)

8 600 40 346
vidas.cizas@turtas.lt
Dalia Bagdonavičienė
NT valdytoja

8 686 68 641
dalia.bagdonaviciene@turtas.lt
Rasa Lučiūnienė
NT valdytoja

8 675 64 272
rasa.luciuniene@turtas.lt
Vida Adomaitienė
sutarčių administratorė

8 607 88 292
vida.adomaitiene@turtas.lt
Edita Astrauskienė
NT valdytoja

8 687 77 902
edita.astrauskiene@turtas.lt
Edgaras Lementauskas
NT valdytojas

8 607 21 679
edgaras.lementauskas@turtas.lt
Antanas Gaudutis
NT valdytojas

8 696 64 018
antanas.gaudutis@turtas.lt
Palmyra Vinkšnaitė
NT valdytoja

8 675 63 897
palmyra.vinksnaite@turtas.lt
Arturas Kartenis
NT valdytojas

arturas.kartenis@turtas.lt
Skirmantas Galiauskas
NT valdytojas

8 682 82 243
skirmantas.galiauskas@turtas.lt
Lina Burkauskaitė
NT valdytoja

8 619 88 703
Lina.Burkauskaite@turtas.lt

KAUNO REGIONO GRUPĖ

Marius Zeilia
vadovas

8 679 49 697
marius.zeilia@turtas.lt
Ramūnas Narbutas
techninės priežiūros vadovas

8 675 63 316
ramunas.narbutas@turtas.lt
Emilis Čekavičius
techninės priežiūros vadovas

8 609 98 148
emilis.cekavicius@turtas.lt
Romas Jarmalavičius
techninės priežiūros vadovas (Alytus)

8 609 98 114
romas.jarmalavicius@turtas.lt
Tomas Ivanauskas
techninės priežiūros vadovas

8 684 20 333
tomas.ivanauskas@turtas.lt
Nideta Banevičienė
vyriausioji specialistė

8 695 60 903
nideta.baneviciene@turtas.lt
Eglė Ambrazevičienė
NT valdytoja

8 675 63 924
egle.ambrazeviciene@turtas.lt
Asta Motiejūnaitė
NT valdytoja

8 686 50 905
asta.motiejunaite@turtas.lt
Algimantas Žemaitis
NT valdytojas

8 675 63 717
algimantas.zemaitis@turtas.lt
Laura Liugailienė
NT valdytoja

8 616 41 073
laura.liugailiene@turtas.lt
Greta Kartavičė
NT valdytoja

greta.kartavice@turtas.lt

KLAIPĖDOS REGIONO GRUPĖ

Robertas Lukošius
vadovas

8 659 31 737
robertas.lukosius@turtas.lt
Mindaugas Martinkus
techninės priežiūros vadovas

8 626 64 880
mindaugas.martinkus@turtas.lt
Egidijus Triuška
techninės priežiūros vadovas

8 687 78 963
egidijus.triuska@turtas.lt
Rasa Šerpytienė
NT valdytoja (Tauragė)

8 609 98 115
rasa.serpytiene@turtas.lt
Rolandas Ruplėnas
NT valdytojas

8 609 98 113
rolandas.ruplenas@turtas.lt
Laura Žvingilienė
NT valdytoja

8 675 63 944
laura.zvingiliene@turtas.lt
Arūnas Sėlenis
NT valdytojas

8 620 17484
arunas.selenis@turtas.lt
Renata Imbrasienė
vyriausioji specialistė

8 696 90 653
renata.imbrasiene@turtas.lt
Antanas Gimbutas
specialistas

8 673 42 540
antanas.gimbutas@turtas.lt

PANEVĖŽIO REGIONO GRUPĖ

Arūnas Sprainaitis
vadovas

8 639 80 302
arunas.sprainaitis@turtas.lt
Rytis Unglinikas
techninės priežiūros vadovas

8 620 13 852
rytis.unglinikas@turtas.lt
Romas Jonkus
techninės priežiūros vadovas (Šiauliai)

8 677 92 261
romas.jonkus@turtas.lt
Valdas Narbutas
techninės priežiūros vadovas

8 619 89 461
valdas.narbutas@turtas.lt
Kornelija Petrulienė
vyriausioji specialistė

8 686 95 407
kornelija.petruliene@turtas.lt
Ingrida Silgienė
vyriausioji specialistė

8 618 03 789
ingrida.silgiene@turtas.lt
Edita Darasevičienė
NT valdytoja

8 619 85 762
edita.daraseviciene@turtas.lt
Irina Nikulkienė
NT valdytoja (Šiauliai)

8 687 06 714
irina.nikulkiene@turtas.lt
Monika Gaižauskienė
NT valdytoja

8 695 37 751
Monika.Gaizauskiene@turtas.lt

Pardavimų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Guoda Gurauskaitė
direktorė

8 696 51 565
guoda.gurauskaite@turtas.lt
Aras Variakojis
direktoriaus pavaduotojas

8 615 20 115
aras.variakojis@turtas.lt

Turto pardavimų skyrius

Julija Kavoliūnienė
vadovė

8 693 17 226
julija.kavoliuniene@turtas.lt
Dainius Juozėnas
projektų vadovas

8 698 11 404
dainius.juozenas@turtas.lt
Liudmila Kovalenkovaitė
projektų vadovė

8 615 46 252
liudmila.kovalenkovaite@turtas.lt
Kristina Jakavonienė
projektų vadovė

8 614 85 874
kristina.jakavoniene@turtas.lt
Ivona Čekenienė
projektų vadovė

8 675 63 474
ivona.cekeniene@turtas.lt
Simona Kazlauskaitė
projektų vadovė

8 612 32 575
simona.kazlauskaite@turtas.lt
Remigijus Šapalas
projektų vadovas

8 672 03 859
remigijus.sapalas@turtas.lt
Juta Boguslavskaja
jaunesnioji projektų vadovė

8 687 72 604
juta.boguslavskaja@turtas.lt
Evaldas Paviliūnas
vadybininkas (Vilnius)

8 695 218 74
evaldas.paviliunas@turtas.lt
Marius Giedraitis
vadybininkas (Kaunas)

8 695 58 103
marius.giedraitis@turtas.lt
Julius Deivis Calzonas
vadybininkas (Klaipėda)

8 615 43 311
deivis.calzonas@turtas.lt
Tomas Sprainaitis
vadybininkas (Panevėžys)

8 695 14 226
tomas.sprainaitis@turtas.lt
Inga Urbonaitė-Vadoklienė
konsultantė

8 686 09 125
Inga.Urbonaite-Vadokliene@turtas.lt

Parduodamo turto administravimo skyrius

Indrė Kajokienė
vadovė

8 698 42 551
indre.kajokiene@turtas.lt
Lina Aleknienė
vyriausioji specialistė

8 645 24 701
lina.alekniene@turtas.lt
Ligita Petravičienė
vyresnioji specialistė

8 686 52 440
ligita.petraviciene@turtas.lt
Miglė Dieninytė
specialistė

8 613 97 945
migle.dieninyte@turtas.lt
Eligijus Kirkilas
rinkodaros projektų vadybininkas

8 616 25 302
eligijus.kirkilas@turtas.lt

ŽEMĖS TVARKYMO GRUPĖ

Jūratė Riaubiškienė
vyriausioji specialistė, laikinai atlieka Žemės tvarkymo grupės vadovo funkcijas

8 696 93 864
jurate.riaubiskiene@turtas.lt
Skirmantė Siniauskaitė
specialistė

8 687 99 743
skirmante.siniauskaite@turtas.lt

TURTO NUOMOS GRUPĖ

Aida Čeičienė
vadovė

8 674 42 800
aida.ceiciene@turtas.lt
Dovilė Baranauskienė
projektų vadovė

8 620 58 131
dovile.baranauskiene@turtas.lt
Ineta Tamašuitytė
vyriausioji specialistė
8 612 87 024
ineta.tamasuityte@turtas.lt

Teisės ir administravimo departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Rolandas Galvėnas
direktorius

8 698 85 075
rolandas.galvenas@turtas.lt

Viešųjų pirkimų skyrius

Nikolaj Kuprijanov
vyriausiasis viešųjų pirkimų specialistas, laikinai einantis vadovo pareigas

8 695 19 397
nikolaj.kuprijanov@turtas.lt
Sigita Stankevičienė
viešųjų pirkimų specialistė

8 607 58 832
sigita.stankeviciene@turtas.lt
Giedrė Kutniauskienė
viešųjų pirkimų specialistė

8 687 92 954
giedre.kutniauskiene@turtas.lt
Edmundas Krištolaitis
viešųjų pirkimų specialistas

8 627 41 077
edmundas.kristolaitis@turtas.lt
Ieva Kelpšaitė
viešųjų pirkimų specialistė

8 689 76 985
ieva.kelpsaite@turtas.lt

Informacinių sprendimų skyrius

Aleksandr Širaliov
vadovas

8 618 88985
Aleksandr.siraliov@turtas.lt
Algirdas Žeimantas
vadovo pavaduotojas

8 686 50 907
algirdas.zeimantas@turtas.lt
Simonas Tuzinas
vyriausiasis programuotojas

8 695 57 825
simonas.tuzinas@turtas.lt
Vladas Kuosa
programuotojas
(8-5) 278 0923
vladas.kuosa@turtas.lt
Kęstutis Briedis
vyriausiasis IT priežiūros specialistas

8 614 11 364
kestutis.briedis@turtas.lt
Svetlana Nemitko
informacinių sprendimų projektų vadovė
(8 5) 278 0963
svetlana.nemitko@turtas.lt
Robertas Berlinskas
sistemų analitikas

8 693 81 423
robertas.berlinskas@turtas.lt
Rasa Judickė
sistemų analitikė

8 605 74 373
rasa.judicke@turtas.lt

Bendrųjų reikalų skyrius

Živilė Jurevičė
vadovė

8 662 14 120
zivile.jurevice@turtas.lt
Nerijus Tamulevičius
vyriausiasis specialistas

8 640 22 504
nerijus.tamulevicius@turtas.lt
Valdas Našlėnas
vyresnysis specialistas

8 614 08 304
valdas.naslenas@turtas.lt
Danguolė Vingelienė
specialistė

8 613 74 174
danguole.vingeliene@turtas.lt
Irena Česnulevičienė
specialistė

8 679 88 016
irena.cesnuleviciene@turtas.lt
Šviesė Stabingytė
specialistė
(8 5) 278 0954, 272 5468
sviese.stabingyte@turtas.lt

Teisės skyrius

Justė Žibūdienė
vadovė

8 614 85 858
juste.zibudiene@turtas.lt

TEISĖS TAIKYMO GRUPĖ

Mintija Kaleinykienė
vadovė

8 620 71 724
mintija.kaleinykiene@turtas.lt
Sigitas Jablonskis
vyriausiasis teisininkas (duomenų apsaugos kl.)

8 601 46 558
sigitas.jablonskis@turtas.lt
Aleksandras Rybakas
vyriausias teisininkas

8 618 12 091
aleksandras.rybakas@turtas.lt
Gediminas Sasnauskas
teisininkas

8 655 75 241
gediminas.sasnauskas@turtas.lt
Lora Nacienė
teisininkė
(8 5) 278 0974
lora.naciene@turtas.lt
Inesa Ulevičiūtė
teisininkė

8 698 28 479
inesa.uleviciute@turtas.lt

TEISINIO ATSTOVAVIMO GRUPĖ

Ernestas Knezevičius
vadovas

8 672 13 074
ernestas.knezevicius@turtas.lt
Dainius Vinciūnas
vyriausiasis teisininkas

8 687 38 769
dainius.vinciunas@turtas.lt
Remigijus Ilevičius
teisininkas

8 698 11 406
remigijus.ilevicius@turtas.lt
Rūta Kurienė
teisininkė

8 686 68 654
ruta.kuriene@turtas.lt

Valstybinių kompetencijų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Algirdas Stumbrys
direktorius
(8 5) 278 0915
algirdas.stumbrys@turtas.lt

Valstybei perduotino turto administravimo skyrius

Julanta Poškutė
vadovė
(8 5) 278 0911
8 686 54 746
julanta.poskute@turtas.lt
Daiva Jarmolavičienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0978
8 646 30 523
daiva.jarmolaviciene@turtas.lt
Kristina Maskoliūnaitė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0906
8 698 54 019
kristina.maskoliunaite@turtas.lt
Birutė Rimšienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0952
8 677 92 250
birute.rimsiene@turtas.lt
Jurgita Garnelytė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0903
8 674 57 551
jurgita.garnelyte@turtas.lt
Neringa Žėkevičienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0975
8 671 78 532
neringa.zekeviciene@turtas.lt
Lina Vilkaitienė
specialistė
(8 5) 278 0996
8 686 19 309
lina.vilkaitiene@turtas.lt
Agnė Diržienė
specialistė

8 612 99 024
agne.dirziene@turtas.lt

Finansinių įsipareigojimų skyrius

Irena Skinderskienė
vadovė
(8 5) 278 0976
8 698 44 401
irena.skinderskiene@turtas.lt
Irena Paulauskienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0981
irena.paulauskiene@turtas.lt
Alma Kanišauskaitė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0980
8 687 20 242
alma.kanisauskaite@turtas.lt
Genovaitė Mateikienė
specialistė
(8 5) 278 0965
genovaite.mateikiene@turtas.lt
Deimantas Šegžda
specialistas
(8 5) 278 0964
deimantas.segzda@turtas.lt

Privatizavimo skyrius

Algirdas Nenartavičius
vadovas
(8 5) 278 0905
8 616 35 991
algirdas.nenartavicius@turtas.lt
Gražina Veželienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0938
8 614 85 873
grazina.vezeliene@turtas.lt

Valstybės turto valdymo procesų skyrius

Evaldas Žoštautas
vadovas
(8 5) 278 0939
8613 89 640
evaldas.zostautas@turtas.lt
Rita Mažeikienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0926
8 688 85 180
rita.mazeikiene@turtas.lt
Audrius Navickas
vyriausiasis specialistas

8 682 04 066
audrius.navickas@turtas.lt
Jūratė Petrauskienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0998
8 619 72 858
jurate.petrauskiene@turtas.lt
Greta Saulytė Jucienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0961
8 687 75 721
greta.saulyte.juciene@turtas.lt

VTIPS KONSULTAVIMO GRUPĖ

Vilma Kierienė
vadovė
(8 5) 278 0987
vilma.kieriene@turtas.lt
Raimondas Valuckas
vyriausiasis duomenų analitikas – konsultantas

8 696 28 078
raimondas.valuckas@turtas.lt
Jurgis Balčiūnas
vyriausiasis duomenų analitikas – konsultantas

8 686 73 806
jurgis.balciunas@turtas.lt
Indrė Jovaišienė
vyriausioji duomenų analitikė
(8 5) 278 0993
indre.jovaisiene@turtas.lt

Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4988

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions