Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

Valdyba

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Darius Indriūnas – valdybos pirmininkas
nepriklausomas narys

Viktorija Trimbel – valdybos narė
nepriklausoma narė

Vidmantas Šiugždinis – valdybos narys
nepriklausomas narys

Lina Frejutė – valdybos narė
LR finansų ministerijos atstovė

Algirdas Stumbrys – valdybos narys
VĮ Turto banko atstovas

Administracija

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Mindaugas Sinkevičius
generalinis direktorius
(8 5) 278 0909
mindaugas.sinkevicius@turtas.lt
Simona Sadeckienė
generalinio direktoriaus asistentė
(8 5) 278 0909
8 646 00 573
info@turtas.lt
Ilma Šepetkienė
projektų valdymo vadovė
(8 5) 278 0985
8 612 34 126
ilma.sepetkiene@turtas.lt
Dovilė Kazlauskienė
procesų valdymo vadovė
(8 5) 278 0977
8 675 63 902
dovile.kazlauskiene@turtas.lt

Prevencijos ir rizikų valdymo skyrius

Evaldas Pamakštis
rizikų valdymo vadovas, laikinai atliekantis skyriaus vadovo funkcijas
(8 5) 278 0946
8 695 03 211
evaldas.pamakstis@turtas.lt

Žmogiškųjų išteklių skyrius

Viktorija Karpuchina
vadovė
(8-5) 278 0999
8 615 50 313
viktorija.karpuchina@turtas.lt
Jolita Griežė
žmogiškųjų išteklių vyriausioji vadybininkė
(8 5) 278 0942
8 678 08 999
jolita.grieze@turtas.lt
Jurgita Dunauskienė
žmogiškųjų išteklių vadybininkė
(8 5) 278 0912
8 695 30 682
jurgita.dunauskiene@turtas.lt
Džilda Masiulionienė
žmogiškųjų išteklių vadybininkė
(8 5) 278 0991
8 695 07 411
dzilda.masiulioniene@turtas.lt

Vidaus audito skyrius

Dana Cemnolonskienė
vadovė
(8 5) 268 4958
8 672 54 686
dana.cemnolonskiene@turtas.lt
Jelena Izmailovič
vidaus auditorė
(8-5) 268 4951
8 652 21 018
jelena.izmailovic@turtas.lt

Komunikacijos skyrius

Tomas Bagdonas
vadovas
(8 5) 278 0929
8 680 21 199
tomas.bagdonas@turtas.lt

Finansų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Arvydas Zakalskis
direktorius
(8-5) 278 09 44
8 687 83 952
arvydas.zakalskis@turtas.lt

Apskaitos skyrius

Jolita Eidukonienė
laikinai atliekanti vadovo funkcijas, vadovo pavaduotoja.
(8 5) 278 0941
8 612 59 631
jolita.eidukoniene@turtas.lt
Jolanta Kazakevičienė
vadovo pavaduotoja
(8 5) 278 09 16
8 616 72 369
Jolanta.Kazakeviciene@turtas.lt
Loreta Kvederavičienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0916
8 609 98 116
loreta.kvederaviciene@turtas.lt
Onutė Ščerbienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0983
onute.scerbiene@turtas.lt
Sigita Bartkuvienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0920
sigita.bartkuviene@turtas.lt
Laima Katovičienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0949
laima.katoviciene@turtas.lt
Jelena Kritskaja
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0951
jelena.kritskaja@turtas.lt
Jovita Gerdavaitienė
vyresnioji buhalterė
(8 5) 278 0937
jovita.gerdavaitiene@turtas.lt
Giedrė Smagurauskienė
buhalterė
(8 5) 278 0995
giedre.smagurauskiene@turtas.lt
Jūratė Češūnaitė
buhalterė
(8 5) 278 0950
jurate.cesunaite@turtas.lt
Elena Šukienė
buhalterė
(8 5) 278 0940
elena.sukiene@turtas.lt
Danuta Pateiko
buhalterė
(8 5) 278 0955
danuta.pateiko@turtas.lt
Dovilė Mumėnienė
buhalterė
(8 5) 278 0936
dovile.mumeniene@turtas.lt

Planavimo ir biudžeto skyrius

Erika Čebatorienė
vadovė
(8 5) 278 0966
8 695 19 817
erika.cebatoriene@turtas.lt
Jolanta Armanavičienė
Ekonomistė
(8-5) 278 09 70
jolanta.armanaviciene@turtas.lt

Turto strategijos ir plėtros departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Inga Liutkevičiūtė
direktorė
(8 5) 278 0935
8 675 39 825
inga.liutkeviciute@turtas.lt

Strategijos ir analizės skyrius

Živilė Ričkienė
vadovė
(8 5) 278 0986
8 619 52 966
zivile.rickiene@turtas.lt
Vilma Petrikienė
vyriausioji analitikė
(8 5) 278 0979
8 680 93 639
vilma.petrikiene@turtas.lt
Martynas Dailidė
vyriausiasis analitikas

8 612 57 929
martynas.dailide@turtas.lt

Plėtros skyrius

Irma Danilaitienė
vadovė
(8 5) 268 4969
8 613 87 872
irma.danilaitiene@turtas.lt
Karolis Maželis
projektų vadovas
(8 5) 268 4987
8 620 71 725
karolis.mazelis@turtas.lt
Rolandas Kairiūkštis
projektų vadovas, laikinai atliekantis projekto finansininko funkcijas
(8 5) 268 4925
8 607 90 346
rolandas.kairiukstis@turtas.lt
Sigita Ponelienė
projektų vadovė
(8 5) 268 4911
8 672 54 632
sigita.poneliene@turtas.lt
Rasita Launikonienė
projektų vadovė

8 614 61 344
Rasita.Launikoniene@turtas.lt
Dainius Motiejūnas
vyriausiasis statybų inžinierius

8 618 51 060
dainius.motiejunas@turtas.lt
Rokas Petrašiūnas
statybų inžinierius

8 696 47 026
rokas.petrasiunas@turtas.lt

Turto valdymo departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Marius Jakštas
direktorius
(8 5) 268 4904
8 618 55 468
marius.jakstas@turtas.lt
Linas Morkevičius
direktoriaus pavaduotojas
(8 5) 268 4992
8 613 12 649
linas.morkevicius@turtas.lt

Sutarčių administravimo skyrius

Vilius Sekevičius
vadovas

8 620 73 850
vilius.sekevicius@turtas.lt
Gitana Driukienė
vyriausioji mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4929
8 682 06 698
gitana.driukiene@turtas.lt
Raminta Lukoševičienė
vyriausioji specialistė

8 695 42 069
raminta.lukoseviciene@turtas.lt
Justina Butenienė
vyriausioji specialistė
8 5 268 49 36
8 677 92 208
Justina.Buteniene@turtas.lt
Saulius Juodzevičius
vyriausiasis specialistas

8 615 80 091
saulius.juodzevicius@turtas.lt
Sandra Sedlevičiūtė
vyriausioji specialistė
(8 5) 268 4913
8 612 34 626
sandra.sedleviciute@turtas.lt
Ramunė Cesiulytė
vyriausioji specialistė

8 612 16 078
ramune.cesiulyte@turtas.lt
Albinas Noreika
vyriausiasis specialistas
(8 5) 268 4949
8 699 88 755
albinas.noreika@turtas.lt
Daniel Milner
vyriausiasis specialistas

daniel.milner@turtas.lt
Rita Matusienė
Paslaugų projektų vadovė

8 619 54 113
rita.matusiene@turtas.lt
Asta Vaičėnaitė
mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4942
8 675 63 203
asta.vaicenaite@turtas.lt
Irena Aleksandravičienė
mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4912
8 614 69 407
irena.aleksandraviciene@turtas.lt
Reda Valčiukienė
mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4945
8 672 00 894
reda.valciukiene@turtas.lt
Natalja Kovger
mokėjimų administratorė
(8-5) 268 49 21
8 698 09 452
natalja.kovger@turtas.lt
Jovita Baniulytė
mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4923
8 696 83 213
jovita.baniulyte@turtas.lt
Darina Bučelienė
mokėjimų administratorė
(8 5) 268 4981
8 615 56 342
darina.buceliene@turtas.lt
Dina Patel
mokėjimų administratorė

8 612 81 286
dina.patel@turtas.lt
Rokas Trainavičius
mokėjimo administratorius

8 61649 066
rokas.trainavicius@turtas.lt

Turto valdymo ir klientų aptarnavimo skyrius

Jonas Stravinskas
vadovas

8 615 27 142
jonas.stravinskas@turtas.lt
Rodislavas Voišnis
vadovo pavaduotojas

8 695 08 944
rodislavas.voisnis@turtas.lt
Dainius Linda
projektų vadovas

8 619 84 604
dainius.linda@turtas.lt
Daiva Baliukonienė
vyriausioji specialistė

8 686 26 309
daiva.baliukoniene@turtas.lt
Rūta Burokė
vyriausioji specialistė

8 655 32 370
ruta.buroke@turtas.lt
Rūta Motiejūnaitė
vyriausioji sutarčių administratorė
(8 5) 268 4926
8 698 50 603
ruta.motiejunaite@turtas.lt
Renata Dagienė
sutarčių administratorė
(8 5) 268 4956
8 675 63 804
renata.dagiene@turtas.lt

VILNIAUS REGIONO GRUPĖ

Kęstutis Žilėnas
vadovas
(8 5) 268 4934
8 673 42 564
kestutis.zilenas@turtas.lt
Gita Stonienė
vyriausioji specialistė

8 695 14 197
gita.stoniene@turtas.lt
Indrė Norvilytė
vyriausioji specialistė
(8 5) 268 4962
8 698 52 327
indre.norvilyte@turtas.lt
Alvydas Megelinskas
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4915
8 687 77 908
alvydas.megelinskas@turtas.lt
Kęstutis Petkūnas
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4910
8 671 84 553
kestutis.petkunas@turtas.lt
Nauris Badaitis
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4996
8 672 01 042
nauris.badaitis@turtas.lt
Laimutis Komisarovas
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4960
8 687 20 240
laimutis.komisarovas@turtas.lt
Tomas Kašėta
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4937
8 698 44 402
tomas.kaseta@turtas.lt
Arūnas Šaltenis
techninės priežiūros vadovas
(8 5) 268 4974
8 672 01 185
arunas.saltenis@turtas.lt
Ričardas Sinkevičius
techninės priežiūros vadovas

8 615 57 833
ricardas.sinkevicius@turtas.lt
Vidas Čižas
techninės priežiūros vadovas (Utena)

8 600 40 346
vidas.cizas@turtas.lt
Dalia Bagdonavičienė
NT valdytoja
(8 5) 268 4933
8 686 68 641
dalia.bagdonaviciene@turtas.lt
Rasa Lučiūnienė
NT valdytoja
(8 5) 268 4984
8 675 64 272
rasa.luciuniene@turtas.lt
Vida Adomaitienė
sutarčių administratorė
(8 5) 268 4905
8 607 88 292
vida.adomaitiene@turtas.lt
Edita Astrauskienė
NT valdytoja
(8 5) 268 4955
8 687 77 902
edita.astrauskiene@turtas.lt
Edgaras Lementauskas
NT valdytojas
(8 5) 268 4902
8 607 21 679
edgaras.lementauskas@turtas.lt
Antanas Gaudutis
NT valdytojas
(8 5) 268 4935
8 696 64 018
antanas.gaudutis@turtas.lt
Palmyra Vinkšnaitė
NT valdytoja
(8 5) 268 4946
8 675 63 897
palmyra.vinksnaite@turtas.lt
Arturas Kartenis
NT valdytojas
(8 5) 268 4922
arturas.kartenis@turtas.lt
Skirmantas Galiauskas
NT valdytojas

8 682 82 243
skirmantas.galiauskas@turtas.lt
Lina Burkauskaitė
NT valdytoja

8 619 88 703
Lina.Burkauskaite@turtas.lt

KAUNO REGIONO GRUPĖ

Marius Zeilia
vadovas

8 679 49 697
marius.zeilia@turtas.lt
Ramūnas Narbutas
techninės priežiūros vadovas

8 675 63 316
ramunas.narbutas@turtas.lt
Emilis Čekavičius
techninės priežiūros vadovas

8 609 98 148
emilis.cekavicius@turtas.lt
Romas Jarmalavičius
techninės priežiūros vadovas (Alytus)

8 609 98 114
romas.jarmalavicius@turtas.lt
Nideta Banevičienė
vyriausioji specialistė

8 695 60 903
nideta.baneviciene@turtas.lt
Eglė Ambrazevičienė
NT valdytoja

8 675 63 924
egle.ambrazeviciene@turtas.lt
Asta Motiejūnaitė
NT valdytoja

8 686 50 905
asta.motiejunaite@turtas.lt
Algimantas Žemaitis
NT valdytojas

8 675 63 717
algimantas.zemaitis@turtas.lt
Tomas Ivanauskas
NT valdytojas

8 684 20 333
tomas.ivanauskas@turtas.lt
Vidmantas Kulbokas
NT valdytojas (Marijampolė)

8 609 98 124
vidmantas.kulbokas@turtas.lt

KLAIPĖDOS REGIONO GRUPĖ

Robertas Lukošius
vadovas

8 659 31 737
robertas.lukosius@turtas.lt
Mindaugas Martinkus
techninės priežiūros vadovas

8 626 64 880
mindaugas.martinkus@turtas.lt
Egidijus Triuška
techninės priežiūros vadovas

8 687 78 963
egidijus.triuska@turtas.lt
Rasa Šerpytienė
NT valdytoja (Tauragė)

8 609 98 115
rasa.serpytiene@turtas.lt
Rolandas Ruplėnas
NT valdytojas

8 609 98 113
rolandas.ruplenas@turtas.lt
Laura Žvingilienė
NT valdytoja

8 675 63 944
laura.zvingiliene@turtas.lt
Arūnas Sėlenis
NT valdytojas

8 620 17484
arunas.selenis@turtas.lt
Renata Imbrasienė
vyriausioji specialistė

8 696 90 653
renata.imbrasiene@turtas.lt
Antanas Gimbutas
specialistas

8 673 42 540
antanas.gimbutas@turtas.lt

PANEVĖŽIO REGIONO GRUPĖ

Arūnas Sprainaitis
vadovas

8 639 80 302
arunas.sprainaitis@turtas.lt
Rytis Unglinikas
techninės priežiūros vadovas

8 620 13 852
rytis.unglinikas@turtas.lt
Romas Jonkus
techninės priežiūros vadovas (Šiauliai)

8 677 92 261
romas.jonkus@turtas.lt
Algimantas Markaitis
techninės priežiūros vadovas

8 618 47 108
algimantas.markaitis@turtas.lt
Kornelija Petrulienė
vyriausioji specialistė

8 686 95 407
kornelija.petruliene@turtas.lt
Laura Mejerienė
NT valdytoja

8 610 35 568
laura.mejeriene@turtas.lt
Valdas Narbutas
NT valdytojas

8 619 89 461
valdas.narbutas@turtas.lt
Edita Darasevičienė
NT valdytoja

8 619 85 762
edita.daraseviciene@turtas.lt
Irina Nikulkienė
NT valdytoja (Šiauliai)

8 687 06 714
irina.nikulkiene@turtas.lt
Monika Gaižauskienė
NT valdytoja

8 695 37 751
Monika.Gaizauskiene@turtas.lt

Pardavimų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Guoda Gurauskaitė
direktorė

8 696 51 565
guoda.gurauskaite@turtas.lt

Turto pardavimų skyrius

Aras Variakojis
vadovas

8 615 20 115
aras.variakojis@turtas.lt
Dainius Juozėnas
projektų vadovas
(8 5) 268 4903
8 698 11 404
dainius.juozenas@turtas.lt
Liudmila Kovalenkovaitė
projektų vadovė
(8 5) 268 4959
8 615 46 252
liudmila.kovalenkovaite@turtas.lt
Karolina Vaičiukienė
projektų vadovė
(8 5) 268 4916
8 677 92 290
karolina.vaiciukiene@turtas.lt
Kristina Jakavonienė
projektų vadovė
(8 5) 268 4901
8 614 85 874
kristina.jakavoniene@turtas.lt
Lygedas Jarutis
projektų vadovas
(8 5) 268 4941
8 615 93 229
lygedas.jarutis@turtas.lt
Ivona Čekenienė
projektų vadovė
(8 5) 268 4939
8 675 63 474
ivona.cekeniene@turtas.lt
Remigijus Šapalas
projektų vadovas
(8 5) 268 4943
8 672 03 859
remigijus.sapalas@turtas.lt
Evaldas Paviliūnas
vadybininkas (Vilnius)

8 695 218 74
evaldas.paviliunas@turtas.lt
Marius Giedraitis
vadybininkas (Kaunas)

8 695 58 103
marius.giedraitis@turtas.lt
Julius Deivis Calzonas
vadybininkas (Klaipėda)

8 615 43 311
deivis.calzonas@turtas.lt
Tomas Sprainaitis
vadybininkas (Panevėžys)

8 695 14 226
tomas.sprainaitis@turtas.lt

Parduodamo turto administravimo skyrius

Indrė Kajokienė
vadovė

8 698 42 551
indre.kajokiene@turtas.lt
Lina Aleknienė
vyriausioji specialistė

8 645 24 701
lina.alekniene@turtas.lt
Ligita Petravičienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 268 4991
8 686 52 440
ligita.petraviciene@turtas.lt
Miglė Dieninytė
specialistė
(8 5) 268 4930
8 613 97 945
migle.dieninyte@turtas.lt
Vidmantas Undraitis
vertintojas
(8 5) 268 4968
8 687 55 417
vidmantas.undraitis@turtas.lt

ŽEMĖS TVARKYMO GRUPĖ

Jūratė Riaubiškienė
vyriausioji specialistė, laikinai atlieka Žemės tvarkymo grupės vadovo funkcijas
(8 5) 268 4973
8 696 93 864
jurate.riaubiskiene@turtas.lt
Skirmantė Siniauskaitė
specialistė

8 687 99 743
skirmante.siniauskaite@turtas.lt

TURTO NUOMOS GRUPĖ

Aida Čeičienė
vadovė
(8 5) 268 4950
8 674 42 800
aida.ceiciene@turtas.lt
Dovilė Baranauskienė
projektų vadovė
(8-5) 268 4950
8 620 58 131
dovile.baranauskiene@turtas.lt

Teisės ir administravimo departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Rolandas Galvėnas
direktorius
(8 5) 278 0997
8 698 85 075
rolandas.galvenas@turtas.lt

Viešųjų pirkimų skyrius

Algirdas Bajoras
vadovas

8 663 74 668
algirdas.bajoras@turtas.lt
Nikolaj Kuprijanov
vyriausiasis viešųjų pirkimų specialistas

8 695 19 397
nikolaj.kuprijanov@turtas.lt
Sigita Stankevičienė
viešųjų pirkimų specialistė

8 607 58 832
sigita.stankeviciene@turtas.lt
Giedrė Kutniauskienė
viešųjų pirkimų specialistė

8 687 92 954
giedre.kutniauskiene@turtas.lt
Edmundas Krištolaitis
viešųjų pirkimų specialistas

8 627 41 077
edmundas.kristolaitis@turtas.lt
Ieva Kelpšaitė
viešųjų pirkimų specialistė

8 689 76 985
ieva.kelpsaite@turtas.lt
Sandra Brazauskienė
viešųjų pirkimų specialistė

sandra.brazauskiene@turtas.lt
Reda Budreikaitė
viešųjų pirkimų specialistė

reda.budreikaite@turtas.lt

Informacinių sprendimų skyrius

Aleksandr Širaliov
vadovas

8 618 88985
Aleksandr.siraliov@turtas.lt
Algirdas Žeimantas
vadovo pavaduotojas

8 686 50 907
algirdas.zeimantas@turtas.lt
Simonas Tuzinas
vyriausiasis programuotojas
(8 5) 268 4975
8 695 57 825
simonas.tuzinas@turtas.lt
Vladas Kuosa
programuotojas
(8-5) 278 0923
vladas.kuosa@turtas.lt
Kęstutis Briedis
vyriausiasis IT priežiūros specialistas

8 614 11 364
kestutis.briedis@turtas.lt
Renaldas Vilkancas
VTIPS veiklos administratorius
(8 5) 278 0988
8 614 85 867
renaldas.vilkancas@turtas.lt
Svetlana Nemitko
informacinių sprendimų projektų vadovė
(8 5) 278 0963
svetlana.nemitko@turtas.lt
Robertas Berlinskas
sistemų analitikas

8 693 81 423
robertas.berlinskas@turtas.lt
Rasa Judickė
sistemų analitikė

8 695 13 496
rasa.judicke@turtas.lt

Bendrųjų reikalų skyrius

Živilė Petkevičiūtė
vadovė
(8 5) 278 0994
8 662 14 120
zivile.petkeviciute@turtas.lt
Nerijus Tamulevičius
vyriausiasis specialistas
(8 5) 278 0958
8 640 22 504
nerijus.tamulevicius@turtas.lt
Valdas Našlėnas
vyresnysis specialistas
(8-5) 268 4999
8 614 08 304
valdas.naslenas@turtas.lt
Danguolė Vingelienė
specialistė
(8 5) 278 0900
8 613 74 174
danguole.vingeliene@turtas.lt
Irena Česnulevičienė
specialistė
(8 5) 268 4988
8 679 88 016
irena.cesnuleviciene@turtas.lt
Šviesė Stabingytė
specialistė
(8 5) 278 0954, 272 5468
sviese.stabingyte@turtas.lt
Simona Kaleinykaitė
specialistė

8 619 80 227
simona.kaleinykaite@turtas.lt
Simona Sadeckienė
generalinio direktoriaus asistentė
(8 5) 278 0909
8 646 00 573
info@turtas.lt

Teisės skyrius

Justė Žibūdienė
vadovė
(8 5) 278 0919
8 614 85 858
juste.zibudiene@turtas.lt

TEISĖS TAIKYMO GRUPĖ

Mintija Kaleinykienė
vadovė
(8 5) 278 0973
8 620 71 724
mintija.kaleinykiene@turtas.lt
Sigitas Jablonskis
vyriausiasis teisininkas (duomenų apsaugos kl.)
(8 5) 278 0918
8 601 46 558
sigitas.jablonskis@turtas.lt
Justinas Brimeris
teisininkas

justinas.brimeris@turtas.lt
Gediminas Sasnauskas
teisininkas
(8 5) 278 0924
8 655 75 241
gediminas.sasnauskas@turtas.lt
Lora Nacienė
teisininkė
(8 5) 278 0974
lora.naciene@turtas.lt
Algirdas Nenartavičius
teisininkas
(8 5) 278 0905
algirdas.nenartavicius@turtas.lt
Aleksandras Rybakas
teisininkas

8 618 12 091
aleksandras.rybakas@turtas.lt
Aivaras Lubys
Teisininkas

8 695 31 140
Aivaras.Lubys@turtas.lt

TEISINIO ATSTOVAVIMO GRUPĖ

Ernestas Knezevičius
vadovas
(8 5) 278 0917
8 672 13 074
ernestas.knezevicius@turtas.lt
Dainius Vinciūnas
vyriausiasis teisininkas
(8 5) 278 0968
8 687 38 769
dainius.vinciunas@turtas.lt
Remigijus Ilevičius
teisininkas
(8 5) 278 0943
8 698 11 406
remigijus.ilevicius@turtas.lt
Rūta Kurienė
teisininkė
(8 5) 278 0969
8 686 68 654
ruta.kuriene@turtas.lt

Valstybinių kompetencijų departamentas

Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
Algirdas Stumbrys
direktorius
(8 5) 278 0915
algirdas.stumbrys@turtas.lt

Valstybei perduotino turto administravimo skyrius

Julanta Poškutė
vadovė
(8 5) 278 0911
8 686 54 746
julanta.poskute@turtas.lt
Daiva Jarmolavičienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0978
8 646 30 523
daiva.jarmolaviciene@turtas.lt
Kristina Maskoliūnaitė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0906
8 698 54 019
kristina.maskoliunaite@turtas.lt
Birutė Rimšienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0952
8 677 92 250
birute.rimsiene@turtas.lt
Jurgita Garnelytė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0903
8 674 57 551
jurgita.garnelyte@turtas.lt
Neringa Žėkevičienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0975
8 671 78 532
neringa.zekeviciene@turtas.lt
Lina Vilkaitienė
specialistė
(8 5) 278 0996
lina.vilkaitiene@turtas.lt

Finansinių įsipareigojimų skyrius

Romualdas Žemaitaitis
vadovas
(8 5) 278 0960
8 698 44 545
romualdas.zemaitaitis@turtas.lt
Irena Skinderskienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0976
8 698 44 401
irena.skinderskiene@turtas.lt
Irena Paulauskienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0981
irena.paulauskiene@turtas.lt
Alma Kanišauskaitė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0980
8 687 20 242
alma.kanisauskaite@turtas.lt
Genovaitė Mateikienė
specialistė
(8 5) 278 0965
genovaite.mateikiene@turtas.lt
Deimantas Šegžda
specialistas
(8 5) 278 0964
deimantas.segzda@turtas.lt

Privatizavimo skyrius

Girda Valiulytė
vadovė
(8 5) 278 0904
8 646 00 544
girda.valiulyte@turtas.lt
Gražina Veželienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0938
8 614 85 873
grazina.vezeliene@turtas.lt
Laima Kavalskienė
specialistė
(8 5) 278 0933
laima.kavalskiene@turtas.lt

Valstybės turto valdymo procesų skyrius

Evaldas Žoštautas
vadovas
(8 5) 278 0939
8613 89 640
evaldas.zostautas@turtas.lt
Rita Mažeikienė
vyriausioji specialistė
(8 5) 278 0926
8 688 85 180
rita.mazeikiene@turtas.lt
Audrius Navickas
vyriausiasis specialistas

8 682 04 066
audrius.navickas@turtas.lt
Jūratė Petrauskienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0998
8 619 72 858
jurate.petrauskiene@turtas.lt
Greta Saulytė Jucienė
vyresnioji specialistė
(8 5) 278 0961
8 687 75 721
greta.saulyte.juciene@turtas.lt

VTIPS KONSULTAVIMO GRUPĖ

Vilma Kierienė
vadovė
(8 5) 278 0987
vilma.kieriene@turtas.lt
Raimondas Valuckas
vyriausiasis duomenų analitikas – konsultantas
(8 5) 278 0914, 268 4928
raimondas.valuckas@turtas.lt
Jurgis Balčiūnas
vyriausiasis duomenų analitikas – konsultantas
(8 5) 278 0971, 268 4938
jurgis.balciunas@turtas.lt
Indrė Jovaišienė
vyriausioji duomenų analitikė
(8 5) 278 0993
indre.jovaisiene@turtas.lt

Valstybės įmonė
Turto bankas
Įmonės kodas: 112021042
PVM kodas: LT120210411

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Kęstučio g. 45
08124 Vilnius
Tel. (8 5) 278 0900
Faks. (8 5) 275 1155

Vilniaus g. 16
01402 Vilnius
Tel. (8 5) 268 4988

© VĮ Turto bankas, 2017
Sprendimas:
GERA Solutions